Stosunek przed okresem i stan po laparoskopowym usunięciu torbieli jajnika

Witam. Dzień przed okresem współżyłam z moim chłopakiem i w ciągu doby 3 razy kochalismy się bez zabezpieczenia. Za każdym razem kończył we mnie. Na drugi dzień po trzech odbytych pełnych stosunkach dostałam okres, dodam że jestem po zabiegu laparoskopii torbieli jajnika (4 mies. temu) i mam okres nieregularny. Czy jest możliwość zajscia w ciążę? Proszę o szybka odpowiedz..

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli okres wystąpił normalnie to prawdopodobieństwo ciąży jest raczej bardzo niskie.