Stosunek przerywany a test ciążowy

Witam, 11.01 uprawiałam seks. Stosunek był przerywany. Miesiączkę powinnam dostać wczoraj, lecz nie dostałam. Dziś także. Wczoraj robiłam test ciążowy, który wyszedł negatywnie. Czy to możliwe, że było to za wcześnie na wykonanie testu?

Aleksander Ropielewski

Termin na wykonanie testu był właściwy (po ok 7-10 dniach). Najwidoczniej nie jest Pani w ciąży. Proszę dla pewności wykonać badanie poziomu beta hCG we krwi.