Stosunek przerywany w prezerwatywie a ryzyko zapłodnienia

Witam. Mam "problem". Tzn kochałem się z dziewczyną w prezerwatywie doszło do wytrysku wszystko było ok. Zdjąłem ją. Po chwili spróbowalismy jeszcze raz i wkładając drugą prezerwatywe zaczałem ją zakładać odwrotną stroną, jak się zorientowałem założyłem ją prawidłowo. Boję się że na penisie mogły pozostać jakieś resztki spermy z pierwszego wytrysku i mogły przedostać się na prezerwatywę. Stosunki były w prezerwatywie i przerywane. Czy to możliwe aby w taki sposób doszło do zapłodnienia?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Niestety nie można wykluczyć takiej możliwości. Szansa nie jest duża ale jednak jest to prawdopodobne. Oczywiście ważne jest czy Pańska Partnerka miała wtedy dni płodne czy też nie. Proponuję wykonać test ciążowy w 14 dni po stosunku.