Stosunek w 14 dniu cyklu a ryzyko ciąży

witam, kochałam sie z mężem w 14 dniu cyklu, stosunek przerywany (poniosło nas trochę), cykle ok 30 dniowe. czy jest ryzyko ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Tak, choć ryzyko ciąży jest niewielkie, jeżeli są Państwo pewni, że nie doszło do wytrysku nasienia.
Znajdowała się Pani w okresie dni płodnych, a metoda "stosunku przerywanego" jest jedną z mniej pewnych metod antykoncepcji.