Stosunek w 8. dniu cyklu miesiączkowym a ryzyko ciąży

Opiszę moją sytuację. Doszło do zbliżenia (zabezpieczone prezerwatywą) w 8 dniu cyklu. Mam zwykle 30-34 dniowe cykle, prawie nigdy poniżej 30 dni. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że mniej więcej w połowie cyklu zaczęły mocno boleć mnie piersi, ból trwa do teraz. Dostałam okres wczoraj (32 dzien cyklu), poprzedzony mocnym bólem brzucha i PMS. Trwa od 2 dni, jest obfity, w nocy także występuje. Test ciążowy robiłam dwa tygodnie po stosunku, negatywny. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie. Proszę powtórzyć test.