Stosunek w drugi dzień miesiączki

Witam:) mam 23 lata i chce zapytać czy mogę zajść w ciaze kiedy kochałam się z chłopakiem w drugi dzień mojej miesiączki? chlopak skonczyl we mnie i dodam ze nie tylko raz. Miesiaczki mam regularne. Bardzo chce mieć z nim dziecko bo bardzo go kocham i bardzo mi na nim zależy. 28.12.2013 to był 2 dzień miesiączki no i nestepnego dnia również skonczyl we mnie nie tylko raz to był 29.12.2013. Bardzo proszę o natychmiastowa odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Fakt, że współżyła Pani z partnerem w czasie miesiączki zdecydowanie nie wyklucza możliwości zajścia w ciążę. Ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje, choć nie jest wysokie. Jeśli chce Pani zajść w ciążę sugerowałabym współżycie w czasie dni płodnych. Szansa na ciążę będzie wyższa.