Stosunek w prezerwatywie 5 dni po okresie a ryzyko ciąży

kochałam się 4 albo 5 dni po okresie mieliśmy prezerwatywy ale boje się że cos poszło nie tak czy jest takie ryzyko zebym była w ciązy chciałam zaznaczyć ze mam nieregularny okres

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prezerwatywa nie daje 100 % skuteczności. Istnieje więc możliwość ciąży w opisanym przypadku. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.