Stosunek z zabezpieczeniem prezerwatywą i wytryskiem w środku a możliwość ciąży

Witam,jeśli doszło do stosunku z zabezpieczeniem sie prezwrwatywa i wytrysk byl w srodku, czy istnieje możliwość ciąży? Prezerwatywa nie pekla ani nie zsunela sie. Strasznie sie boje okres powinnam dostać dopoero 28 listopada

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, ryzyko jest raczej niskie, aczkolwiek nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji dlatego ciąża w takich przypadkach jest możliwa.