Stosunki bez zabezpieczenia przez 10 dni po zakończeniu okresu a ból jajników

Witam Kochalam se z moim chłopakiem dzień po tym jak skoczyla mi się miesiaczka bez zadnych zabezpieczen był to nasz pierwszy taki raz odkad zdeceydowalimy się bez zadych srodkow antykoncepcji. i od tego momentu praktycznie codziennie się tak Kochamy a czasem co dwa dni. dziś jes już 10 dzień i odczuwam bule jajnikow ibole pod brzuchem. co to może oznaczac ??

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciężko określić bez badania ginekologicznego ( i ewentualnie badania usg) czym ten ból jest spowodowany-przyczyn może być wiele, w tym również nie można wykluczyć możliwości ciąży. Może Pani wykonać test ciążowy w przypadku opóźniania się krwawienia miesiączkowego. W przypadku negatywnego wyniku i nadal utrzymujących się dolegliwości zalecam wizytę u ginekologa. Pozdrawiam