Stosunek bez zabezpieczenia w prawdopodobne dni płodne a ryzyko ciąży

Witam ;) oświadczam,że mam okres nieregularny i 3 dni po okresie czyli 16stego kochałam się z chłopakiem i skończył we mnie a 15stego i 16stego bolały mnie jajniki a 16stego się kochaliśmy czy to znaczy,że miałam dni płodne i mogłam zajść w ciąże skoro kochaliśmy się bez żadnego zabezpieczenia ??

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży. Stounek bez zabezpieczenia w fazie folikularnej niesie ze sobą pewne ryzyko zapłodnienia. Proszę obserwować swój organizm i w razie opóźniania się okresu wykonać test ciążowy.