Stosunki i zastosowanie tabletki 72 h po a zmieniony charakter miesiączki

Dzien dobry mam takie pytanie iż kochalam sie z chłopakiem w dni nieplodne ale zazylam tabletkę 72 h po tygodniu kochaliśmy sie znowu bez zabezpieczenia ale w ciąż mialam dni nieplodne ale za dwa dni dostalam miesiączkę martwi mnie to ze nie jest obfita praktycznie zawsze mialam miesiączki skerzepowe w tym momencie jasno czerwone czy mogę być w ciąży? Chodz nie doszlo do skończenia w srodku co robić

Szansa na ciążę w tej sytuacji jest bliska zeru, bowiem objawy sugerują delikatne złuszczanie się błony śluzowej macicy w związku z zażyciem tabletki. Taki m.in. jest mechanizm jej działania. Zażywanie jej kilka razy w cyklu nie ma sensu, bo wpływ na organizm jest gorszy niż typowej antykoncepcji niskodawkowej.