Stosunki przerywane przez cztery dni a wynik testu ciążowego

Witam. Ostatniom miesiączkę mialam 4 lutego. Kochaliśmy się z narzeczonym w każdy dzień od 11 do 14 lutego(ostatni dzień). Były to stosunki przerwyane. Moje cykle zazwyczaj trwają 28-30 dni jednak dwa ostatnie z powodu choroby trwały około 23 dni. Zrobiłam dzisiaj test. Wynik negatywny. Miesiączkę powinnam dostać za 2 dni. Czy dzisiejszy test jest już wiarygodny? Czy jeśli jutro zdecudyję się na bete będe miała 100 % pewności. Dziękuje i pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Test po 14 dniach od stosunku jest wiarygodny.

Pozdrawiam.