Wiarygodność testu ciążowego dwa dni przed planowaną miesiączką

Witam. Ostatnią miesiączkę mialam 4 lutego. Dzisiaj jestem 14 dzień po ostatnim stosunku. Przez ostatni czas bolały mnie brodawki sutkowe przy dotyku. Żadnych żył, czy płynu nie było. Zrobilam po południu test , wyszedł negatywny. Robiłam też test w czwartek i też negatywny(ale to chyba za wcześnie). Jestem 2 dni przed planowanom miesiączką czy test jest wiarygodny? Czy jeśli wykonam jutro bete , będe miała 100 % pewności? Pozdrawiam.

Piotr Pilarski

test wykonany 14 dni po stosunku można uznać za wiarygodny.

Pozdrawiam.