Stosunki seksualne a przerwanie błony dziewiczej

czy jest prawdopodobieństwo rozdziewiczenia kobiety dopiero po kilku stosunkach ?

W sensie psychologicznym kobieta przestaje być dziewicą po pierwszym kontakcie seksualnym.
Zdarza się, że przerwanie błony dziewiczej następuje przy jakimś następnym stosunku, jeśli ta błona jest niewielka,elastyczna. Często też jest zanikowa, symboliczna i nie ma krwawienia ani bolesności...
Pozdrawiam.