Strach przed ciążą po pettingu w ubraniach

Witam. Mój problem jest taki ostatnio czyli 4 miesiące temu uprawialismy petting w ubraniach z chłopakiem. cykle mam nieregularne od 21-32 dni. Dziś od tego petting jest moja 4 Miesiączka. Lecz między tą miesiączka a poprzednia w dniu 14 dzień od ostatniej pojawiło się jasnorozowa krew która była przez 3 dni. Robiłam pierwszy test negatywny z porannego naczczo kolejny robiłam po południu w dniu 18 dzień od poprzedniej i takze jedna kreska. Czy to ciąża?Brzuch mi rosnie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prawdopobienstwo ciąży jest niskie. Dla pewności może Pani skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam