Strach przed dentystą a zakładanie korony

Witam panicznieboje sie dentysty zebysa w okropnym stanie popste ulamane zolte czy jest mozliwosc zrobienie koronki .

Witam!
Robienie koron i inna protetyka jest zawsze ostatnim etapem leczenia! Najpierw należy wykonać sanację jamy ustnej czyli wyleczyć zęby chore,usunąć korzenie i zęby nie nadające się do leczenia,a dopiero potem uzupełnić braki...Możliwość zrobienia koron czy mostów zawsze istnieje,ale jama ustna musi być odpowiednio przygotowana,więc musi Pani przemóc strach i zacząć od początku... Pozdrawiam.

 Lek. Aleksandra Witkowska

Proponuje zabiegi przy uzyciu podtlenku azotu. Pacjenci swietnie to znosza. Strach mija.

Pozdrawiam
Lek. Dent. Kamil Stefański
www.dentim.pl