Stres, duszności, rozwolnienie i bóle żołądka a nerwica

witam, obawiam się że mam nerwice. towarzyszy mi ogromny stres w domu jak i w szkole czesto jest mi duszno mam rozwolnienie pobolewa mnie okolica zołądka. wczoraj w nocy na tyle bylam zdenerwowana ze zrobilo mi sie bardzo słabo i nie mogłam złapac powietrza i towarzyszyły mi w tym momencie wymioty. czesto przy nerwach mam obawy ze stanie sie cos zlego nie umiem sama nad tym panowac. prosze o pomoc i opinie czy moje zachowanie i ataki nerwów nadaja sie by konsultowac sie ze specjalista.

Witam, jak najbardziej powinna się Pani skonsultować z psychologiem.W ramach NFZ(bezpłatnie) potrzebne będzie skierowanie może je wystawić lekarz POZ lub lekarz psychiatra. Zachęcam do wizyty diagnostycznej.Pozdrawiam serdecznie.

Mgr Katarzyna Schilf

Dzień dobry,
z całą pewnością Pani kłopot nadaje się do konsultacji specjalistycznej.
Zachęcam do spotkania z psychiatrą lub psychoterapeutą w celu ustalenia przyczyny takich objawów i poszukania sposobów radzenia sobie.
Pozdrawiam,
Agata Kulpa-Kulpińska