Częste biegunki, bóle brzucha, duszności i uczucie zasłabnięcia

Mam dziwne uczucie, że zasłabne, czeste biegunki, bóle brzucha, zdarza się, że jest mi duszno. Poczatkowo mialam stresujaca prace, zmieniłam ją i z chęcia tam chodzę, jednak budzac sie co rano zastanawiam sie czy dam rady, czy nic zlego sie nie stanie i kazde uklucie biorę za znak by tam nie isc. Przejmuje sie nadmiernie tym i oabwiam, ze sprawie komus klopot gdy "zaniemogę".Te obawy mam rowniez gdy wybieram sie do marketu, na miasto-gdziekolwiek poza dom.

Myślę, że ma pani zaburzenia lękowe. Takie zaburzenia można rozpoznać po wykluczeniu wszystkich innych możliwości powiedzmy tzw internistycznych. Jeśli mam rację to może pomoże pani lekarz rodzinny. Jak będzie miał kłopot to skieruję panią do psychiatry Do psychiatry można też się wybrać na konsultację bez skierowania od lekarza rodzinnego.