Częste bóle brzucha, zgaga i biegunki
Witam, Mam 23 lata i od kilku tygodni dokuczaja mi bardzo czeste bole brzucha (ponizej mostka) zgaga oraz czeste biegunki. Mialam robione USG calego brzucha oraz nerek, niestety nic nie wykazalo. Z badan krwi i moczu rowniez nie wyszlo nic niepokojacego. Prosze o rade co moze mi dolegac. Dodam, ze dolegliwosci pojawiaja sie roznie czesto na czczo jak i po posilku.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane występowaniem refluksu żołądkowo-przełykowego. Nie można wykluczyć innych nieprawidłowości w obrębie żołądka. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.