Zaburzenia oddychania i duszności przy nerwicy

witam mam pytanie jak sie zdenerwuje niekiedy zrobi mi sie duszno nie moge zlapac oddechu i zaraz wtedy boje sie tego i mam drzenie rak takie dziwne a to z tego ze boje sie ze bedzie mi w tym momencie zaraz jeszcze gorzej .czy to nerwica .

Dzień dobry, pani objawy mogą mieć podłoże nerwicowe, ale niekoniecznie. Jeżeli stan taki będzie się utrzymywał przez dłuższy okres czasu zachęcam do diagnozy psychologicznej, która składa się z kilku (ok 5 spotkań) z psychologiem. Psycholog zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.