Nerwica lękowa i zaburzenia oddychania

Witam.mam 29 lat i niby nerwice lekowa ,a moj problem polega na tym ze nie moge.normalnie oddychac i tym sie nakrecam od jakiegos czasu dochodza nowe objawy bolowe byly juz bole jakby w srodku ciala w plucach kregoslupie oku,teraz znow doszlo chrzakanie i tak na okraglo plus te oddychanie ciezkie czy takie objawy moze dawac nerwica badania sa w normie oprocz przewleklego zap.zaladka wiec o co chodzi

Owszem, takie objawy może dawać nerwica, jeżeli diagnostyka nie wykazała żadnego stanu chorobowego. W tej sytuacji należy zgłosić się do psychiatry i psychoterapeuty, bo w leczeniu nerwicy ważne jest nie tylko złagodzenie objawów, ale również poznanie przyczyn takiego stanu rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, jeżeli badania nie wykazały przyczyn czysto medycznych, może chodzić o zaburzenia nerwicowe. Należy to jednak stwierdzić podczas konsultacji u psychologa - psychoterapeuty oraz lekarza psychiatry do czego zachęcam. Specjalista zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.