Czy nerwica lękowa może powodować problemy z oddychaniem?

Czy nerwica lekowa moze powodowac problemy z oddychaniem.i.calodziennymi.roznymi bolami roznego nasilenia calego.ciala ktore objawy po lekach od.psychiatry przechodza a oddychanie jest caly czas utrudnione oprocz zapalenia.blony sluzowej zaladka po badaniu gastroskopi histop.,i poglebionej kifozy piersiowej wszystko.w.normiea oddech raz jabybw.plucach za malo.powietrza raz jakby przepona nie.dzialala
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Mgr Katarzyna Bilnik-Barańska
Mgr Katarzyna Bilnik-Barańska Psycholog, Katowice
60 poziom zaufania

Opisywane przez Panią objawy, jak najbardziej mogą świadczyć o nerwicy lekowej. Zwłaszcza, że diagnostyka w kierunku zaburzeń somatycznych niczego nie wykazała.
Najlepsze efekty leczenia nerwicy przynosi farmakoterapia połączona z psychoterapią. Dlatego zalecam konsultację psychiatryczną i psychoterapeutyczną.

Pozdrawiam serdecznie.

Mgr Violetta Ruksza
Mgr Violetta Ruksza Psycholog, Gdańsk
80 poziom zaufania

tak.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty