Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nerwica lękowa i wymioty

CIERPIĘ NA NERWICĄ LĘKOWĄ MIAŁAM MIGRENĘ STRASZNE WYNOTOWAŁAM POTEM POJAWIŁ SIĘ ODGŁOS CYKANIA W GŁOWIE MAM GO RANO PO PRZEBUDZENIU JAK JAKIM SIĘ POŁORZE LUB PRZEŚPIĘ PON POTEM MI MIJA BOJE SIĘ CZY TO JAKIŚ GUS LUB KRWIAK
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Aby dowiedzieć się co leży u podłoża Pani dolegliwości, niezbędna jest diagnostyka. W tym celu należy udać się do lekarza i wykonać podstawowe badania. Jeżeli ich wyniki nie wykażą odchyleń od normy, wtedy może okazać się potrzebna konsultacja psychiatryczna i terapia u psychologa. Objawy, które Pani opisuje mogą świadczyć zarówno o zaburzeniach psychicznych, jak i fizycznych. Dlatego tak ważne, by skonsultować się z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie.

Dyplomowany psycholog i coach. Absolwentka Szkoły Coachów i Trenerów Grupy TROP.
0

Dzień dobry, w pierwszej kolejności zachęcam do konsultacji u lekarza rodzinnego i uzyskania skierowania na podstawowe badania. Jeżeli te niczego nie wykażą zachęcam do konsultacji u psychologa i psychoterapeuty oraz lekarza psychiatry. Specjalista zaleci dalsze kroki postępowania być może przyjęcie leków i/lub rozpoczęcie psychoterapii. Pozdrawiam.

Psycholog i psychoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Śląskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy