Nerwica lękowa i migrena

w zeszły piątek małam potfornom migrenę i strasznie wynotowałam i od tamtego dnia zaczęło mi cykać w głowie cierpię nerwicę lękową która niechce ustąpić mimo zmienionych leków kiedy to pisze to drugi dzień mieczyki czy to cykanie to mogą być TO BŁAGAM WAS ODPISANIE W CIĄGU 24 GODZIN BŁAGAN WAS !
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Nie do końca rozumiem, co ma Pani na myśli pisząc "cykanie" w głowie. Czy to dolegliwości bólowe czy jedynie nieprzyjemne odczucie?
Migreny mogą mieć podłoże neurologiczne jak i psychiczne. Pisze Pani, że cierpi na nerwicę więc może ona mieć z nimi związek. Jednak żeby powiedzieć coś więcej o Pani stanie, niezbędna jest konsultacja, najlepiej u lekarza, który przepisał leki na nerwicę oraz u psychologa/terapeuty, bo w leczeniu zaburzeń nerwicowych bardzo skuteczna bywa psychoterapia.

Pozdrawiam serdecznie.

0

Podobne objawy mogą mieć podłoże nerwicowe. Zachęcam do podjęcia konsultacji z lekarzem, który zależnie od wstępnego rozpoznania pokieruje do odpowiedniego specjalisty (np psychoterapeuty).

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty