Nerwica lękowa i migrena

w zeszły piątek małam potfornom migrenę i strasznie wynotowałam i od tamtego dnia zaczęło mi cykać w głowie cierpię nerwicę lękową która niechce ustąpić mimo zmienionych leków kiedy to pisze to drugi dzień mieczyki czy to cykanie to mogą być TO BŁAGAM WAS ODPISANIE W CIĄGU 24 GODZIN BŁAGAN WAS !

Migreny mogą mieć podłoże neurologiczne jak i psychiczne. Pisze Pani, że cierpi na nerwicę więc może ona mieć z nimi związek. Jednak żeby powiedzieć coś więcej o Pani stanie, niezbędna jest konsultacja, najlepiej u lekarza, który przepisał leki na nerwicę oraz u psychologa/terapeuty, bo w leczeniu zaburzeń nerwicowych bardzo skuteczna bywa psychoterapia.

Pozdrawiam serdecznie.

Podobne objawy mogą mieć podłoże nerwicowe. Zachęcam do podjęcia konsultacji z lekarzem, który zależnie od wstępnego rozpoznania pokieruje do odpowiedniego specjalisty (np psychoterapeuty).