Struktura bezechowa z przegrodą, bez przepływów w opcjach doppler

Witam serdecznie, moim problemem są piersi, lewa o utkaniu gruczołowo-tłuszczowym , w prawej przy krawędzi otoczki brodawki sutkowej około 10ej struktura bezechowa z przegrodą , bez przepływów w opcjach dopler, do ok.5x3x3mm, mogąca sugerować torbielkę. Badanie to jest z 18.12, byłam pół roku temu i torbiel miała rozmiar ok 2,8 mm,miałam robione tylko usg, proszę mi poradzić czy powinnam wybrać się jeszcze do onkologa na konsultację, martwie się mam 33 lata.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zmiana w USG wyglada na zmianę łagodna jednakże można oczywiście udać sie do lekarza onkologa celem konsultacji. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, proszę udać się na konsultację onkologiczną.