Strupki na sutkach po intensywnym ssaniu

Witam, ostatnio podczas stosunku chłopak bardzo długo i intensywnie ssał moje sutki. Teraz na jednym pojawiły mi się suche strupki a z brodawki wydziela się dziwny płyn lekko biały o specyficznym zapachu. Czy ten objaw przejdzie sam, czy lepiej udać się do lekarza?

Witam! Najprawdopodobniej w wyniku intensywnego drażnienia doszło do rozwoju stanu zapalnego. Proszę dezynfekować zmienione miejsce, zmiany powinny ustąpić w ciągu kilku dni. Gdyby tak sie nie stało proszę skonsultować się z lekarzem.