Stwierdzenie bardzo wczesnej ciąży na usg
witam,19.01miałam ostatni okres. Cykle mam b.długie, owulacja zazwyczaj po 30dniu cyklu. 19.03 robilam hcg=2163,5. Następnego dnia byłam u ginekologa i na usg nic nie było widać-p.doktor stwierdziła,że może to być bardzo wczesna ciąża.25.03 hcg=15754,6.Kolejnego dnia wizyta- pęcherzyk spłaszczony GS 2cm, bez widocznego zarodka. P. doktor stwierdziła,że to koniec i dała skierowanie do szpitala, ale powiedziała, że możemy jeszcze poczekać.Czy możliwe,że ciąża jest jeszcze za wczesna?Czy to koniec?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Robert Markowski Ginekologia
60 poziom zaufania
Szanowna Pani, niestety bez obrazu USG bardzo ciężko, potwierdzić lub wykluczyć rozpoznanie. Rozsądek jednak podpowiada aby wykonać jeszcze raz badanie USG dopochwowo.po tygodniu.