Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stwierdzenie choroby zwyrodnieniowej na podstawie rezonansu

witam. prosze o odp. lekarz neurolog postawił mi diagnoze na podstawie rezonansu ,że mam chorobe zwyrodnieniowa l/s .mój dziadek chorował na zzsk. czy na moim rezonansie byłoby widać tą chorobę? z kąd pewność że to nie zzsk? czy obie te choroby mogą występować jednocześnie ale rozwinąc sie jdna po drugiej?mam bóle nocne okolic biodrowo krzyżowych jak by mnie kto pobił kijami . neurolog stwierdziła ,ze to nie jest choroba reumatyczna i że ma ja każdy. prosze o rade jakie badania powinien zlecić l
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! ZZSK cechuje się bardzo typowi nieprawidłowościami w obrazach badań obrazowych. Jeśli zatem lekarz wykluczył ZZSK, to powinna mu Pani zaufać. Oczywiście choroby mogą współwystępować rozwijając się jedna po drugiej, dlatego powinna być Pani czujna. Sugeruję, by udała się Pani do specjalisty reumatologa, który oceni Panią pod kątem ZZSK.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy