Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa odcinka I-S

witam. od kilku miesiecy po postawieniu diagnozy ,ze mam chorobe zwyrodnieniową kregosłupa odcinka l-s lecze sie u ortopedy. lekarz kazał łykać mi tabletki aglan, meloxicam i zaproponował rehabilitacje. odbyłam te rehabilitacje Prądy tens , ultradźwięki ,kriokomora)łykałam tabletki 2 ms. pomagało ,ale gdy ytlko odstawiłam leki problem powrócił . nie mogę doczekać poranka . czuję sie tak jak by mnie ktos na spaniu pobił kijami . bolą mnie biodra i odcinek l/s kregosłupa , mam dalej jeść tabl.?

Witam.
Jeśli tak mocno Panią boli - na razie nie ma wyboru i musi Pani brać tabletki. Ale należy dążyć do tego, żeby je ograniczyć.

Pomóc mogą specjalne ćwiczenia na odcinek L-S kręgosłupa. Pomocny okazałby się także basen, ale tylko pływanie na plecach. Po systematycznej rehabilitacji ruchowej mogła by pani spróbować odstawić tabletki - powinno być lepiej.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Jeśli były to tylko opisane przez Panią działania fizjoterapeutyczne, polecam zastosować również odpowiednio dobrane ćwiczenia ruchowe i pracę manualną z tkankami kręgosłupa i nie tylko.

Polecam udać się do dobrego fizjoterapeuty.

Pozdrawiam,
Mikołaj Krekora
http://proreh.pl/