Lordoza szyjna i lędźwiowa, boczne skrzywienie kręgosłupa

Mam problemy z kręgosłupem ledzwiowym i szyjnym na zdjeciach wyszło że mam lordoze szyjną i ledzwiowa w dodatku boczne skrzywienie kręgosłupa drętwieja mi ręce bardzo boli szyja i ledzwiowy na rehabilitację mam dopiero za 1 rok co mam robić bo za rok to chyba umrę i się nie doczekam mam 30lat

Lek. Katarzyna Szymczak

Na pewno pomoże Panu basen i ćwiczenia wzmacniające mięśnie kręgosłupa, moze zabiegi fizjoterapeutyczne.
Pozdrawiam