Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na krawędzi trzonów kręgów lędźwiowych

witam wyniki rezonansu prawoboczna skolioza. Nieduze zmiany zwyrodnieniowo-wytworczw na krawedzi trzonow kregow ledzwiowych oraz stawach m-k.Zmiany zwtrodnieniowe dehytracyjne tarcz m-k l2 L3 ORAZ l5 s1 a takze w obrebie brzeznych partii tarczy m-k l4 l5.Na poziomie l1 l2 tarcza bez wypuklen. Na poziomie l2 l3 uwypuklenie centralne tarczy na glebokosci do ok 6mm z neduzym uciskiem worka popnowego i korzeni obusrtonnym .Na poziomie l4 l5 centralne i lewoboczne na glebokosci 6mm z nieduzym uciskie

Dzień dobry,

Proszę mieć tą świadomość, że gdy zrobiono by rezonans magnetyczny 100 w pełni zdrowym osobom - u części widoczne byłyby różne zmiany w kręgosłupie. Nie pisze Pani nic o objawach. Leczy się właśnie objawy, a nie sam rezonans. Opinia na temat Pani stanu może być wydana dopiero po całościowym zapoznaniu się z Pani sytuacją.

Pozdrawiam,
Mikołaj Krekora
http://proreh.pl/