Stwierdzenie rozmiękczenia chrząstek

Witam pracuje obecnie w polu za granicą kilka dni temu wskakując na ciągnik uderzyłam kolanem( w środkową część ) o metalową podłużną część dziś odczuwam w Nim mrowienie ból i do tego powstała opuchlizna. Mam duże obawy co do kolan ponieważ stwierdzono kiedyś u mnie rozmiękczenie chrząstek . Bardzo proszę o pomoc . Pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, kończynę po urazie powinien zbadać ortopeda, konieczne może się też okazać wykonanie zdjęcia RTG. Bez możliwości zbadania kolana nie można postawić rozpoznania ani ocenić rokowań, ani zaproponować leczenia.