Styczność z kosmetykami w ciąży

Witam, chodze aktualnie na 2 rok studiow kosmetycznych i jestem w ciazy i mam takie pytanie czy musze przerwac szkole czy to moz dziecku zaszkodzic, zajecia praktyczne bede miec na salonie i stycznosc z roznymi kosmetykamiczy na okres ciazy lepiej przerwac studia? Prosze o szybka odpowiedz

Aleksander Ropielewski

W zależności od rodzaju kosmetyków i stopnia nasilenia kontaktu z kosmetykami oraz zaawansowania ciąży (im bardziej zaawansowana ciąża tym ryzyko mniejsze) powinna Pani poważnie rozważyć ograniczenie obecności na zajęciach lub zawieszenie nauki do czasu zakończenia ciąży i laktacji.