Sucha plamka na śródstopiu i kropki z płynem na dłoniach

Witam.Nazywam sie Agata i maa 32 lata.Około roku temu dorabiając w przedszkolu przy sprzataniu, dorobiła się suchej plamki na środstopiu.Z czasem plamka ta zamieniła się w pęcherzyki z lekko białawym płynem,poczym pęcherze wysychają i zostają czerwone kropeczki a skóra się łuszcz y Stosowałam deteromycyne,klotrimazol i wiele innych.Najlepsze efekty były gdy stosowałam octenisept. Byłam u dermatologa ale zbyt wiele nie pomógł.Od kilku dni mam kropki na dłoniach też z płynem. Pomocy!

Piotr Pilarski

Ciężko coś doradzić bez zbadania. Sugeruję wizytę u innego dermatologa.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.