Suchość w pochwie i niewielki ból u dojrzałej kobiety

Witam, jestem dojrzalą kobieta, zdrową, lubie seks, od pewnego czasu czuję suchość w pochwie i niewielki ból. Nie biorę zadnych środkow a chciałabym , by dalej sprawiał nam przyjemność. Proszę o radę , co mogę zrobić, co używać, by uniknąć dolegliwości?

Dzień dobry!

Suchość pochwy i związaną z tym bolesność podczas stosunków można rozwiązać używaniem lubrykantów. Można je kupić w każdej aptece czy drogerii.
Warto też skonsultować się z prowadzącym lekarzem ginekologiem, aby wykluczyć inne przyczyny bolesności, np. infekcje intymne itp.

Pozdrawiam!