Dlaczego odczuwam ogromny ból podczas stosunku?

Witam.Mam 20 lat i od ponad roku współżyje z moim chłopakiem.To właśnie z nim miałam swój pierwszy raz. Mój problem polega na tym że odczuwam ogromny ból podczas stosunku. Nie sprawia mi on nawet przyjemności. Podczas wkładnia członka do pochwy od razu pojawia się ból.Nie jest on spowodowany suchością pochwy bo jest ona odpowiednio nawilżona . Nie jest to tez na tle nerwowym. Jestem też zawsze rozluźniona. Mam również problem z tamponami. Nie mogę ich używac bo one też sprawiają mi duży ból.

Witaminy w ciąży

Dzień dobry!

Diagnostyka w kierunku dyspareunii, pochwicy lub innych przyczyn bolesności okolic intymnych możliwa jest w osobistym kontakcie z lekarzem ginekologiem oraz z seksuologiem. Konieczna jest dłuższa rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!