Suplementy diety przy obniżonym libido

witam jakie sa dobre witaminy na wzrost libido jestem po 2 ciazach brak ochoty na prace domowe i sex wiecznie zmeczona? co mam kupic

W ciemno można powiedzieć o diecie bezcukrowej i niskoweglowodanowej , pociągnięcie wit D3 wysoko, z minerałów selen i cynk sue przyda. Dodatkowo l-arginina. Ale tak na prawdę to trzeba zrobić badania :ft3 ft4 kortyzol, wit B12 itd