Sutki o utkaniu gruczołowym, tkanka gruczołowa wypełnia praktycznie całą objętość sutków

Witam, byłam dzisiaj na Usg i dostalam dostalam nastepujacy opis. Sutki o utkanku gruczołowym, tkanka gruczołowa wypełnia praktycznie całą objętość sutków, rysunek podścieliska obustronnie niewidoczny. Może ktoś mi powiedzieć o co tutaj chodzi??? Dodam że ostatnio powiedzieli ze w lewej piersi mam guzki, bylam juz wszedzie m.in w centrum onkologi ziemi Lubelskiej.

Witam , chodzi tu oto , że w przedstawionym opisie NIE MA PODEJRZENIA NOWOTWORU! Podejrzewam , że ma Pani obfity biust i są trudności w prawidłowej ocenie badaniem usg dlatego konieczna mammografia , zż