Swędząca, czerwona grudka na skórze

Witam, co to jest za zmiana skorna ktora wyglada jak czerwona grudka, wyskoczylo mi to juz w 3 miejscach, jedynie jak dotkne to mnie swedzi ale ogolnie nie daje to zadnych samoistnych objawow..to ukaszenie? Jesli tak to ciekawa jestem co mnie ukasilo..

Witam. Najprawdopodobniej zmiana jest wynikiem reakcji alergicznej być może na ukaszenie owada. Niestety na podstawie samego wyglądu zmiany nie da się określić co Panią ukasilo.