Swędząca skóra na szyi i krostki

Witam, Od dwóch dni siedziała mnie szyja. Wczoraj rano pod palcami czułam krostki. Dziś wstałam szyja cala w czerwone krostki plamy. Dodam, że nie używałam niczego nowego ani też nie jadłam niczego czego nie jadłam juz wcześniej. Wzięłam wapno jednak pomogło tylko na chwilę. Dziś rano zyrtex. Dodam jeszcze ze około roku temu moja córka z podobną wysypka tyle ze na całym ciele wylądowała w szpitalu i okazało się to pokrzywka. Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna się Pani zgłosić do lekarza rodzinnego. Lekarz musi zobaczyć wysypkę, żeby być w stanie ją ocenić i zdiagnozować.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl