Swędząca, sucha plama na zgięciu łokciowym

Witam pracuje w firmie sprzatajacej pare dni temu pojawila sie na zgieciu łokciowym czerwona plama sucha I świecąca bylo goraco I nie wiem czy to obtarci czy choroba troszke swędzi I piecze ale mam to juz czwarty dzien I nie schodzi pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może mieć podłoże alergiczne. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.