Swędząca zmiana na ramieniu

witam pojawila mi sie na ciele malutka krostka na ramieniu przed dluzszy czas byla malutka az nagle zrobil sie placek w srodku pusty na zewnatrz mial delikatna obraczke . zmiany skorne zachodzily podczas np kapieli zaczynallo bardziej swedziec co to moze byc?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.