Swędzące dłonie po wewnętrznej stronie i między palcami oraz pęcherzyki wodne

Od dłuższego czasu swędzą mnie dłonie po wewnętrznej stronie i między palcami,pojawiają się też małe pęcherzyki wodne.Skóra potem robi się twarda,ciemniejsza i łuszcząca.Stosowałam różne kremy bezzapachowe,z mocznikiem i maści nic jednak nie pomaga.Pomijając dyskomfort psychiczny to dochodzi jeszcze wizualny.Jak skutecznie zdiagnozować co to może być dodam,że leki na alergię też nie pomagają.

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, niestety sam opis nie może powodować, aby ktokolwiek mógł coś powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza dermatologa. Dopiero po badaniu lekarskim będzie można stwierdzić przypuszczalną przyczynę i ewentualnie skierować na odpowiednie badania. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.