Skupiska krostek między palcami

Witam, Moim problemem są dłonie a dokładnie obszary między palcami i całe palce. Tworzą się tam skupiska maleńkich kostek, gdy je wyciskam wychodzi woda, a do tego potwornie swędzi. Smarowalam dłonie maścią elcom tak radziła mi internista, jednak przynosiło to ulge tylko na chwilkę. Wg niej była to wina nie noszenia rękawiczek zima.Objawy nasilają się po myciu naczyń, bądź myciu rąk.Testowalam wszystkie płyny do naczyń, niestety bez powodzenia. Moje pytanie co to może być? I jak się tego pozbyć?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl