Swędzące i czerwone kropeczki podczas upału

podczas słońca i upału pojawiają mi się swędzące, male, czerwone kropeczki. Głownie w okolicach zgięcia kolań i zgięcia rąk . Okropnie męczą i strasznie wygladają . jak sobie z tym poradzić?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez obejrzenia zmian trudno określic co to może być, sądzę że to potówki, bądź zmiany alergiczne. Proszę spróbować wapna do picia, jeśli nie pomoże udać się do dermatologa (ale wtedy kiedy na skórze będą te zmiany by mógł je zobaczyć)