Swędzące krostki na całym ciele od 3. tygodni

Witam 3 tygodnie temu dostalam swedzacych krostek najpierw na rece pozniej gdy sie drapalam roznosilo sie i koniec koncow pojawilo sie wszedzie bylam u lekarza stwierdzil ze to alergia pokarmowa unikam ppokarmow uczulajacych ale dalej nic pije wapno i tez nic a najgorsze ze dostala tego wczoraj moja 3 miesieczna corka ktora strasznie cierpi wydaje mi sie ze to moze byc od lozka poniewaz wczoraj rano nie mogla spac wiec ja polozylam do siebie i dostala na kolanie i dzisiaj ale juz na calym ciele

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany wymagają oceny specjalisty dermatologa. Proszę niezwłocznie udać się do lekarza.