Wypukłe krostki na ciele

moja 3 letnia corka od kilku dni ma krostki male wypukle jagby z plynem w srodku na twrzy i calym ciele troche ja to swedzi puzniej po podrapaniu robia sie strupki od tygodnia zazywa antybiotyk hiconcil na kaszel i ambrosol czy to uczulenie moze byc od antybiotyku? bylam u lekarza zlecil clemastinum i kalcjum czy to pomoze ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Czy lekarz wykluczył ospę, jako przyczynę wysypki? W przypadku wysypki alergicznej zalecone postępowanie jest prawidłowe, choć w razie nie ustępowania wysypki konieczna może się okazać zmiana leczenia.