Swędzące plamy na twarzy u 33-latki

Witam, Chodzi o plamy, które pojawiły się u mnie na twarzy. Z początku była 1 mała plamka na powiece, było to początkiem grudnia, później powieki zaczęły puchnąć, mocno zaczerwieniły się, skóra zrobiła się jakby pokryta strupkiem, który zaczął się łuszczyć. To samo pojawiło mi się na obu skroniach. To swędzi, piecze, bywa, że coś się z tego sączy. Czasem mam wrażenie, że to już schodzi, a na drugi dzień budzę się z zapuchniętymi oczami. Posiadam zdjęcia. Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam.

Problem zdecydowanie najlepiej skonsultować z dermatologiem. Opisane przez Panią zmiany mogą mieć podłoże alergiczne lub być łojotokowym zapaleniem skóry. Bez wizyty u lekarza, obawiam się, że postawienie właściwej diagnozy jest niemożliwe.