Swędzenie i szczypanie pochwy

Witam mam problem od ponad tygodnia czasu szczypie i swedzi mnie pochwa , od 2 dni leci mi brazowawy sluz .. dodam ze ostatni okres dostalam 18.11 a okres mam nie regularny wiec moge dostac tez 18 a moge pozniej .. oraz ostatnio kochalam sie ze swoim partnerem . I teraz moje pytanie od czego ten swiad'pieczenie i brazowawy sluz .. ?

Przyczyn plamienia/krwawienia z dróg rodnych może być wiele, objawy dodatkowo wskazują na możliwą infekcję. Konieczna wizyta u ginekologa. pozdrawiam kz