Swędzenie i szczypanie w pochwie oraz krostki na wargach sromowych

Witam. Od jakiegos tygodnia swedzi i szczypie mnie pochwa . W aptece dano mi clotrimazol bo farmaceuta stwierdzil grzybice, choc nie mialam bialych uplawow. Na dzien dzisiejszy nic sie nie zmienilo,do tego wyskoczyly mi swedzace krostki na wargach sromowych i w okolicach.. oraz male 0,5 mm krostki na udach, ktore wokol sa zaczerwienione w granicach 1 cm, i jest ich coraz wiecej... co to jest?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na infekcję dróg rodnych. Proszę niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.